Skip links

Sertifikalarımız

Eco Garanti Sertifika

eco-garantie

Ecogarantie, dünyada organik ürünler sektöründe bağımsız olarak kurulmuş mesleki birliktir. Ekolojik sertifika ise sayılı sertifikasyon veren firmalardan biri olan Belçikalı Certisys firmasının organik tarım alanında ekolojik ürünler için verdiği önemli bir tescil belgesidir. Ecogarantie, çevreye duyarlı ve dünyanın ekolojik dengesini bozmadan üretim yapan, kozmetik ve temizlik malzemesi firmalarının üretim ve kalite normlarını inceleyen uluslararası bir belgedir.

Vegan Sertifika

vegan-certificated

Vegan sertifikası, The Vegan Society tarafından verilen bir sertifikadır. Vegan sertifikası almak için herhangi bir üründe asla hayvansal madde kullanılmaması ve ürünün hayvanlar üzerinde test edilmemesi gerekmektedir.
Ürünlerimizdeki gerek ana kimyasalların gerekse yardımcı malzemelerin hiçbiri hayvansal kaynaklı hammadde içermemektedir.
Formülasyonlarımızda kullanılan hammaddeler bitkisel bazlıdır.
Ürünlerimiz hindistan cevizi, palmiye yağı, buğday ve patatesten elde edilmiştir.

Alerji Sertifika

alergy-1

Allergy Certified, 2015 yılında Danimarka’da kurulan uluslararası bir sertifikasyon kuruluşudur. Allergy Certified etiketi bulunan ürünler, ürün kullanımından dolayı alerji geliştirme riskinin en az seviyede olduğunu garanti eder. Toksikologlar ürününün içeriğindeki her maddeyi inceleyerek bir risk değerlendirmesi gerçekleştirir.

Ecolabel Sertifika

ecolabel

Ecolabel, tüm dünyada uygulanan gönüllü bir çevresel performans sertifikası ve etiketleme yöntemidir. Ecolabel etiketi, üretim ve tüketim aşamalarında çevreye olan negatif etkileri en aşağıya çekilmiş ürünleri tanımlar niteliktedir.

OHSAS 18001 Sertifika

ohsas-18001

OHSAS 18001, dünya çapında kabul görmüş Sağlık ve Güvenlik Yönetim Sistemleri ile ilgili gereklilikleri sağlayan bir standarttır. OHSAS 18001,kuruluşların iş sağlığı ve güvenliği için bir sisteme sahip olduklarını garanti eder, normal işleyiş içerisinde ve anormal durumlarda açığa çıkan tehlikelerin tanımlanmasını, kontrol edilmesini ve iyileştirilmesini sağlar.

ISO 14001 Sertifika

iso-14001

ISO 14001, etkili bir çevre yönetim sistemi (EMS) oluşturmak üzere gerekli kriterleri belirleyen bir uluslararası standarttır.  Çevresel performans gereksinimlerini sıralamak yerine bir kuruluşun izleyebileceği ana çerçeveyi oluşturur.

ISO 9001 Sertifika

iso-9001

ISO 9001, etkili bir kalite yönetim sistemi (KYS) için gerekli kriterleri belirleyen uluslararası standarttır. ISO 9001 standardı, istikrarlı bir şekilde ürün ve hizmet sağlayan kuruluşların müşteri ve yasal gereksinimleri karşılaştığını ifade eder.

Helal Sertifika

helal-sertifikasi

Helal sertifikası, ürün ve hizmetlerin İslam hukukunun gerekliliklerini karşıladığını ve Müslüman bireyler tarafından tüketilmeye uygun olduğunu garanti eder.

GMP (İyi Üretim Uygulamaları)

gmp-logo-vector

Ürünün iç ve dış kaynaklardan kirlenme olasılığını önlemek veya azaltmak amacıyla, kuruluşla ilgili iç ve dış şartlara ilişkin koruyucu önlemleri içerir.